Plast Trade CZ, s.r.o.

Vyrábíme plastové nádrže, domovní čističky odpadních vod ČOV, jímky, žumpy, septiky, vodoměrné šachty, kontejnery, lapáky tuku OR. V nabídce máme odlučovače ropných látek ORL ORES, přečerpávací stanice pro tlakovou kanalizaci, bazény a příslušenství.

Firma Plast Trade se zabývá výrobou plastových výrobků. Zhotovují se svařováním polypropylenových (PP) konstrukčních desek nebo stěnových prvků, což umožňuje vyrábět celou řadu výrobků dle přání zákazníka.
Zejména se jedná o celoplastové podzemní nebo nadzemní nádrže určené ke skladování nejrůznějších kapalin, granulátů i sypkých materiálů, agresivních látek a chemikálií.
Nádrže jsou použitelné jako žumpy, septiky, kanalizační revizní a přečerpávací šachty, vodoměrné šachty, různé armaturní komory, lapáky tuku a odlučovače ropných látek, čistírny odpadních vod nebo jako zásobníky pitné a užitkové vody s užitným objemem do 60 m3. Nádrže mohou být opatřeny technologickými přepážkami, chráničkami, případně různými technologickými otvory pro napojení potrubí.
Tyto výrobky nachází své uplatnění zejména ve stavebnictví, chemickém a zemědělském odvětví, kde díky vlastnostem používaných materiálů nahrazují těžké betonové výrobky a drahé nerezové materiály případně neželezné kovy.
Používaný materiál je zdravotně nezávadný a proto jsou výrobky vhodné pro styk s potravinami a je v nich možno rovněž skladovat kapaliny a produkty pro potravinářské účely. Nejsou vhodné pro skladování hořlavých kapalin, případně kapalin obsahujících oxidační činidla.
Nedílnou součástí našeho zaměření je výroba plastových bazénů včetně dodání, napojení a montáže veškerého potřebného příslušenství k bazénu, jako např.skimmery, pískové filtrační zařízení, trysky, světla, žebříky a ostatní.
Zákazníkům nabízíme kvalitu našich výrobků s důrazem na funkčnost, správnou volbu materiálu, spolehlivost a příznivou cenu.

 

Adresa:

Plast Trade CZ, s.r.o.
Bořivojova 1
772 00 Olomouc

Tel.: 585 225 029, 585 223 786
E-mail: info@plasttrade.cz

Web: https://www.plasttrade.cz/