MORKUS Morava, s.r.o.

Stavíme sila, nádrže, zásobníky, obilní silo, zásobník na kukuřici, kapalné hnojiva, DAM, bioplynové stanice, sila na piliny a pelety. Specializujeme se na montáže a demotáže zemědělských sil, zásobníků, nádrží a kovových hal. Provádíme opravy a revize sil, nádrží a zásobníků typu VÍTKOVICE. Vyrábíme ocelové kontejnery na odpad, hákový, lanový, Mulda, Abroll, Avia. Viz ceník kontejnerů. Dále také kovovýroba a zámečnické práce. Nabízíme renovaci a stavbu kovových hal.

Firma byla založena v roce 2003 jako fyzická osoba Morkus David. S nárůstem objemu obchodů a zvyšování svých aktivit se v roce 2008 změnila na společnost s ručením omezeným jako firma MORKUS Morava s.r.o.

Původní zaměření bylo na výkup železného šrotu, barevných kovů, likvidace starších kovových konstrukcí, hal, sil, nádrží a jiných technologických celků.
V červnu 2007 jsme se přestěhovali do nové provozovny ve Slavíči u Hranic na Moravě,kde sídlíme doposud. V této provozovně jsme oblast podnikání rozšířili o prodej nového hutního materiálu v poměrně širokém sortimentu.Od roku 2008 zde taktéž vedeme bazarový materiál bazar.

Od roku 2009 provádíme kompletní výstavby renovovaných hal a zároveň dodávky a montáže renovovaných velkokapacitních sil, nádrží a zásobníků typu VÍTKOVICE reference. Taktéž provádíme drobné i komplexní opravy skladových sil typu VÍTKOVICE. (výměny jednotlivých plechů,přetěsnění a zateplení pláště sila,montáž pochůzných lávek,žebříků atd.)

Dále se zabýváme zámečnickou výrobou a vyrábíme přepravní kontejnery Avia, Abroll a taktéž i specielní kontejnery dle požadavků zákazníka.

 

Adresa:

Morkus Morava, s.r.o.
areál bývalého ZD
753 61 Hranice VII - Slavíč

Tel.: +420 584 101 255
Fax: +420 581 601 092
E-mail: morkus@morkus-morava.cz

Web: https://www.morkus-morava.cz/