BIOTAL CZ, s.r.o.

Vyrábíme biologické čistírny odpadních vod.

BIOTAL – realizace řady patentovaných technických řešení, které umožňují vyhnout se problémům s malými čističkami.

Technologie BIOTAL byla vyvinuta z důvodu stále se zvyšujících požadavků na čištění odpadních vod. Jedná se o nový vysoce efektivní způsob biologického čištění, jehož účinnost dosahuje až 99%. Technologie BIOTAL je patentována ve 29 zemích světa. Od roku 2000 bylo uvedeno do provozu 4000 ks čistíren mimo jiné také v těchto státech: Bulharsko, Česká republika, Ukrajina, Rusko, Bělorusko, Moldávie, Kazachstán, Afganistan a Austrálie. Kvalita produkce je zaručena certifikovanou výrobou pro evropský a východní trh. Čistírny odpadních vod BIOTAL jsou určeny pro rodinné domy, hotely, penziony, chaty, restaurace, benzínové čerpací stanice a podobně.

Na základě vyvinutí technologie BIOTAL byla v roce 2000 založena společnost UKRBIOTAL s.r.o. v městě Rovno (Ukrajina) a společnost BIOTAL s.r.o. v Moskvě (Rusko). V roce 2004 ve Varně (Bulharsko) byla založena společnost BIOTAL-BULGARIA s.r.o. a v roce 2008 BIOTAL CZ s.r.o. v České republice. Společnosti byly založeny za účelem komplexního řešení čištění odpadní vody, projektování sériové výroby a servisu zařízení BIOTAL.

Mezinárodním uznáním technologie BIOTAL bylo udělení zlaté medaile Ing. Alexandru Teterjovi, Ph.D. v Paříži dne 22. května 2005 a certifikátu Zlatého účastníka 96. Mezinárodního salónu vynálezů v soutěži Lepin. Na 34. Mezinárodním salónu vynálezů, nové techniky a technologií, největší akci svého druhu na světě, pořádaném pod heslem „Vše pro člověka, vše ve jménu člověka“ v Ženevském výstavním centru Palexpo (Švýcarsko) ve dnech 5.-9. dubna 2006, bylo zařízení BIOTAL oceněno vysokým vyznamenáním Mezinárodní poroty - Zlatou medailí v kategorii "Ochrana životního prostředí/Ekologie“. Byla také odměněna zvláštní cenou Korejské asociace vynálezců za vysokou úroveň technologie BIOTAL. Technologie BIOTAL obdržela řadu dalších vyznamenání a medailí na mezinárodních výstavách a soutěžích.

 

Adresa:

BIOTAL CZ, s.r.o.
Záfaří 399/6
783 36  Křelov-Břuchotín-Křelov

Mobil: +420 777 589 659
E-mail: biotal@biotal.cz

Web: https://www.biotal.cz/