Monika Špičáková

Levné vysoce kvalitní bazény, jímky, žumpy, septiky, vodoměrné šachty a další plastové výrobky. Na našich stránkách vždy aktuální ceník - bazény, jímky a septiky. Výroba bazénů, jímek, septiků a žump. Prostějov-Olomouc, rozvoz celá ČR a SR.

Potřebujete levnou ale  přesto vysoce kvalitní certifikované plastovoé jímky(žumpy-septiky-nádoby), bazény, vodoměrné šachty! Potom jste právě našli tu správnou adresu! Můžete vybírat z naší široké nabídky plastových bazénů, plastových jímek (žump, septiků) a akumulačních nádob. Pokud nenajdete výrobek podle vašich představ (jímku, Bazén atd.)tak nás prosím kontaktujte Rádi s vámi váš požadavek na jímku bazén nebo jiný výrobek probereme.Chcete netypické levné plastové jímky (žumpy-septiky-nádoby),  Vodoměrnou šachtu nebo bazén  na míru? Rádi s vámi vaši představu probereme a zrealizujeme. (cenu atypické jímky si můžete spočítat i na stránce malá jímka na technologii Ceny na techto stránkách jsou aktuální a můžete si jímku spočítat on-line.
Vyrábíme samozřejmě i jiné plastové výrobky a jímky podle přání zákazníka. A to ne jen jako příslušenství k plastovým bazénům nebo plastovým jímkám. Zrealizujeme i např. plastové Čističky k jezírkům, krabice a nádoby na různá zařízení atd.
Plastové jímky (žumpy-septiky-nádoby), bazény, septiky, vodoměrné šachty a další výrobky vám pohodlně za příznivou cenu doručíme až na místo určení. Ale menší výrobky např. jímky do 8m³ odvezete i sami na vozíku.

 

Adresa:

Monika Špičáková
Rynk 133
Kostelec na Hané

Tel.: 775164556
E-mail: info@bazeny-jimky-septiky.cz

Web: https://www.bazeny-jimky-septiky.cz/