SZEDO plast, s.r.o.

Specializujeme se na produkci nádrží vyrobených ze stoprocentního svařovaného polypropylénu, zejména na jímky, septiky, bazény a vodoměrné šachty.

 Bazény a bazénové vany
Plastové bazény a bazénové vany značky POOLONE vám splní vaše nejodvážnější představy o spokojeném lenošení na zahradě. Opravdovou relaxaci si užijete jen s kvalitním bazénem.
Kvalitní jímka? Jímky POOLONE

Značka POOLONE vyrábí samonosné jímky mnoho let a s jejich produkcí má tak dostatek potřebných zkušeností. Kvalitní jímka - to je především prvotřídní materiál, kvalitní konstrukce a dokonalé provedení.
Septiky a žumpy
Plastové septiky a žumpy představují ideální řešení problémů s likvidací odpadní splaškové vody. Septiky a žumpy POOLONE vynikají kvalitním zpracováním, trvanlivostí a výhodnouZnačka POOLONE vyrábí samonosné jímky mnoho let a s jejich produkcí má tak dostatek potřebných zkušeností. Kvalitní jímka - to je především prvotřídní materiál, kvalitní konstrukce a dokonalé provedení.
Čistírny odpadních vod
Domácí čistírny odpadních vod jsou nejenom šetrné k životnímu prostředí, ale šetří i rodinný rozpočet. Vybírejte si z nabídky domácích čistíren odpadních vod značky POOLONE. Účinnost lze zvýšit zařazením dalšího stupně čištění.
Vodoměrné šachty
Hledáte jednoduché a elegantní řešení napojení na vodovodní síť? Pokud nelze vodoměr umístit přímo do objektu, je vodoměrná šachta ideálním řešením - vodoměrnou šachtu umisťujeme do nezámrzné hloubky.
Zemní filtry
Zemní filtry značky POOLONE slouží jako druhý stupeň čištění odpadních vod. Zemní pískový filtr je navržen podle ČSN 75 64 02, filtr se skládá z: plastové nádoby, drenáží, filtračních náplní a rozdělovacích a sběrných trubek.

 

Adresa:

SZEDO plast, s.r.o.
Vladislav 292
675 01 okr. Třebíč

Tel.: 777925843
E-mail: info@poolone.cz

Web: https://www.poolone.cz/