EKOPLAST TELČ s.r.o.

Vyrábí bazény a plastové bazény, čistírny a čističky odpadních vod, domovní čističky, komunální a průmyslové čistírny, septiky, pískové filtry, nádrže, jímky, žumpy, vodoměrné šachty, přepravní bedny na ryby. Dodáváme plastové výrobky na zakázku.

Firma EKOPLAST TELČ vznikla v roce 1991 jako samostatný podnikatelský subjekt. Jedná se o výrobní a dodavatelskou firmu, která se specializuje na výrobu a dodávku zařízení z plastických hmot.

Hlavní podnikatelský záměr je postaven na základech výroby spolehlivých výrobků a uzlů technologických zařízení, které odpovídají současnému stavu vědy a techniky. Firma v rámci inženýrské, projekční činnosti a vědeckotechnického rozvoje spolupracuje se špičkovými odborníky a institucemi.

Sortiment výrobků vychází z potřeby řešení dané problematiky a vychází z naší filozofie „výrobky přizpůsobit v maximální míře potřebám  a požadavkům zákazníků - šijeme na míru“

Jako vhodný základní materiál  pro výrobu daných zařízení používáme polypropylen a polyethylen, v případě potřeby v kombinaci s nerez ocelí, betonem.

Firma EKOPLAST TELČ s.r.o. je certifikována dle managementu kvalita ISO 9001.

Řešení problému ekologie za účelem zachování zdravého života na této planetě by mělo být povinností každé vyspělé společnosti!

 

Adresa:

EKOPLAST TELČ s.r.o.
Hradecká 8
588 56  Telč

Tel: 567 563 781
Fax: 567 563 785
E-mail: ekoplast@ekoplast.cz

Web: https://www.ekoplast.cz/