TopolWater, s.r.o.

Čistírny odpadních vod – výroba domovních čistíren TOPAS, podle vlastního patentu, obecních čistíren MONOBLOK-T a FLEXIDIBLOK s SBR reaktory a dálkovým řízením provozu a dodávky komplexních technologických celků, průmyslové ČOV.

Hlavním předmětem podnikání firmy TopolWater, s.r.o. je v současné době výroba a prodej zařízení určených k čištění domovních, obecních a průmyslových odpadních vod. Zásadní podíl na této činnosti má výroba a prodej domovních čistíren odpadních vod s názvem TOPAS. Technologie domovních čistíren odpadních vod Topas byla vyvinuta ve firmě TopolWater, s.r.o. a je chráněna mezinárodním patentem č. 282 411. Dodává se pro kapacity 5 až 300 EO v podobě kompaktních plastových kontejnerů. Vynikají vysokou účinností, nízkou cenou a spolehlivým provozem bez nároků na obsluhu.

Další významnou součástí produkce firmy je kompletní realizace obecních čistíren odpadních vod. Majitel firmy TopolWater, s.r.o., ing. Jan Topol je autorem patentů č. 283 156 na čistírny MONOBLOK-T  pro menší obce 100 – 500 EO a patentů č. 282 852 a 283 591 na systém FLEXIDIBLOK® pro obce větší, tedy 500 – 30000 EO. Oba typy jsou založeny na systému SBR reaktorů, které jsou plně automatizované s možností dálkového přenosu dat do dispečerského centra provozovatele, případně přímo do firmy TopolWater, s.r.o. Hlavním cílem firmy TopolWater, s.r.o. je poskytování komplexních služeb od tvorby projektu po realizaci díla, a dále zajištění zkušebního provozu až po následné uzavření smlouvy o provozování ČOV.

 

Adresa:

TopolWater, s.r.o.
Nad Rezkovcem 1114
286 01 Čáslav

Tel.  +420 327 313 001-3
E-mail: topas@topolwater.com

Web: https://www.topolwater.com/