Jan Kratochvíl

Nabízíme hydroizolační práce. Provádíme izolace střešních plášťů, spodních staveb, jezírek, bazénů, balkonů i kompletní realizace kořenových čističek.

Firma Jan Kratochvíl se zabývá převážně hydroizolacemi a to střešních plášťů, spodních staveb, zahradních jezírek a bazénů, sanacemi teras a balkonů, kompletními realizacemi kořenových čističek a dalšími izolatérskými službami. Po celou dobu své činnosti je naším hlavním cílem uspokojit přání našich zákazníků, a pokud je to jen trochu možné, vždy se jim přizpůsobit. Zároveň spolupracujeme s externími subjekty, které jsou špičkami ve svém oboru a z tohoto důvodu můžeme svým zákazníkům nabízet široké spektrum prvotřídních služeb.

Naše služby

Poskytujeme poradenské, dodavatelské i zhotovitelské služby v oblasti hydroizolací střešních skladeb, spodních staveb, zahradních jezírek a bazénů. Zabýváme se sanací, zateplování a rekonstrukcí domů a to jak rodinných tak panelových. Můžeme Vám nabídnout kompletní realizace kořenových čističek. Spolupracujeme s profesionály ve svém oboru, společností DEKTRADE a zajišťujeme tak komplexní služby v oblasti hydroizolací a izolatérství.

 

Adresa:

Jan Kratochvíl
17.listopadu 107
284 01 Kutná Hora

Tel: 777 297 744
E-mail: krataizolace@seznam.cz

Web: https://www.krataizolace.eu/