EKOCIS, spol. s r.o.

Vyrábíme čistírny odpadních vod - ČOV, nádrže, jímky, septiky, vodoměrné šachty, zastřešení bazénů, čerpací stanice, lodě, zemní filtry, dešťový program, kalová čerpadla, bazény a příslušenství. Dodáváme příslušenství k bazénům - filtrační technika, čisticí zařízení, úprava vody, sběrače nečistot, trysky, schody, osvětlení, teploměry, mřížky, sprchy, protiproud, navíjecí zařízení, ohřívací set, titanové topení. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis. Certifikace produktů.

Ekocis s.r.o. se zabývá výrobou, prodejem a servisem čistíren odpadních vod, bazénů s příslušenstvím, zastřešení, vodoměrných šachet, čerpacích stanic a dalších výrobků z polypropylenu.

Firma byla založena v roce 1991 s cílem zlepšit životní prostředí. Nosným programem byla a je výroba malých domovních čistíren odpadních vod. Postupným vývojem dochází k rozšiřování výrobního a obchodního sortimentu.

Firma sídlí od roku 1992 v obci Bubovice /okr.Beroun/. Sídlo se nachází na okraji CHKO Český kras a návštěvu lze spojit s výletem na nedaleký hrad Karlštejn /cca 8 km/ nebo zatopený lom Velká Amerika /cca 5 km/. V sídle firmy Ekocis naleznete kancelář pro příjem zakázek a poradenskou činnost ,zároveň slouží jako provozovna a naleznete zde polovinu výroby. Sídlo je lehce dostupné autem cca 5 km na exit dálnice D5 /Loděnice/.V roce 1995 jsme nově otevřeli provozovnu Ekocis ,Beroun-Králův Dvů r,zde se také nachází kancelář pro příjem zakázek a poradenskou činnost a druhá polovina výroby. Provozovna je lehce dostupná autem cca 2 km na exit D5 /Králův Dvůr/.

Společnost dlouhodobě spolupracuje s velkoobchody a regionálními zástupci po celé ČR.

Společnost dlouhodobě dosahuje kladného hospodářského výsledku, což se pozitivně projevuje na finanční stabilitě.

Společnost patří mezi přední dodavatele čistíren v České republice a úspěšně se snaží zařadit k nejvýznamnějším dodavatelům i s ostatními výrobky.

Firma Ekocis s.r.o. se důsledně orientuje na kvalitu, rychlost, komplexnost služeb a v neposlední řadě cenovou dostupnost výrobků.

Firma Ekocis s.r.o. je majitelem certifikátů a stavebně technických osvědčení na všechny nabízené a vyráběné výrobky.

 

Adresa:

Ekocis s.r.o.
Bubovice 61
267 18  pošta Karlštejn

Telefon: 311 671 180
Mobil: 731 583 818
E-mail: objednavky@ekocis.cz

Web: https://www.ekocis.cz/