Quins, spol. s r.o.

Výroba čistíren a filtračních zařízení průmyslových odpadních vod. Mycích boxů a odmašťovacích strojů a linek povrchových úprav. Výroba nádrží, jímek, septiků a tanků z PP, PE a PVC. Dodáváme zahradní bazény z PP. Bazény včetně zastřešení.

Profil firmy

Firma QUINS spol. s r.o. je rodinná firma z Plzně, která byla založena v roce 1991. Od počátku své činnosti se společnost orientuje na návrhy, výrobu a prodej zařízení pro likvidaci průmyslových odpadních vod. Jedná se především o odpadní vody kontaminované emulgovanými i neemulgovaným tuky a ropnými látkami, jemně dispergovanými tuhými částicemi a těžkými kovy. Mezi hlavní oblasti průmyslu, ve kterých jsou jednotky Quins nasazovány patří:

  • automobilové opravárenství a myčky aut
  • průmyslové odmašťování
  • lakovny
  • galvanovny
  • sklářské provozy

Likvidace odpadních vod

Pro likvidaci uvedených odpadních vod jsou používány jednak sorpčně – deemulgační postupy a jednak membránové separace.

Pro oblast likvidace průmyslových odpadních vod naleznete v sortimentu firmy Quins řadu typových čistíren odpadních vod a mikrofiltračních jednotek a dále různé typy odlučovačů, sorpčních filtrů a dalších zařízení.

Výrobky z polypropylenu, polyethylenu a PVC

Další oblastí sortimentu firmy Quins jsou výrobky svařované z polypropylenu, polyethylenu a PVC. Jedná se zejména o různé typy nádrží, jímek, skladovacích tanků, zahradních bazénů a dále o malé chladící věže a vzduchotechnické potrubí.

Výhodou firmy Quins je velká flexibilita, pouze 35% výroby je typová, zbytek tvoří atypické výrobky konstruované podle přání zákazníka.

 

Adresa:

QUINS spol. s r.o.
Lidická 139
334 41 Dobřany

Tel.: +420 377 972 233
Fax: +420 377 972 649
E-mail: info@quins.cz

Web: https://www.quins.cz/