Aq - technik, s.r.o.

Nabízíme nákup, prodej, dodávku a montáž v oblasti úpraven pitných a užitkových vod.

Společnost Aq-technik s.r.o. byla založena v r. 1996. Předmětem činnosti je zejména prodej, montáž a servis dodávaných produktů v oblasti:

  • fyzikálních a chemických úpraven vod;
  • topení, vč. podlahového a termoregulace.

Naše firma je v jednotlivých oborech dodavatelem výrobků a značek předních evropských a světových výrobců. V několika oborech má společnost Aq-technik s.r.o. uzavřené smlouvy výhradního distributora na trh České republiky:

  1. Dodávek chemických úpraven a reversních osmóz od renomovaného německého výrobce BKG Wassertechnik GmbH, Eningen.
  2. Dodávek vícevrstvých trubek PEX-AL-PEX a bezpečnostních spojek (tvarovek) z materiálu PPSU od výrobce AQUATECHNIK Group s.p.a, Magnago / Milano. Tento patentově chráněný systém SAFETY - spojení tvarovky z materiálu PPSU s trubkou Aquatechnik tvoří neopakokovatelný, patentově chráněný originální systém.
  3. Dodávek plastových eko-radiátorů a koupelnových žebříků HARMOS z materiálu PP-R PP+GF od italského výrobce TEKNOTHERM S.r.l. 
  4. Dodávek termostatických ventilů a dílů předního světového výrobce MMA Markaryds Metellarmatur, Švédsko. Výroba termostatických ventilů již od r. 1963 v prvotřídní kvalitě a z tradičních švédských materiálů.
  5. Dodávek chemikálií firmy EFA Chemie GmbH - pro kotle, chlazení, potravinářství apod.
  6. Dodávek fyzikálních úpraven Aqua od výrobce TREBEMA AB, Kalmar, Švédsko pro trubky DN10 až DN 125 se 4letou zárukou výrobce.

V oblasti dodávek úpraven vod, návrhů a projekce spolupracuje úzce společnost Aq-technik s.r.o. s řadou zahraničních výrobců, což umožňuje navrhovat i nestandardní úpravny - od malých úpraven po úpravny, určené pro velké průmyslové provozy.

Z tohoto hlediska společnost disponuje i celou řadou používaných řídících systémů – např. ventilů SIATA, Fleck, Autotrol, Clack apod.. Našimi partnery jsou výrobci zejména z Německa, Itálie a USA.

Společnost Aq-technik s.r.o. nabízí dodávky vč. případné montáže, zprovoznění, záručního a pozáručního servisu. Stálá pozornost je věnována i garanci dodávek dílů nejen v záručních, ale zejména v pozáručních lhůtách.

 

Adresa:

Aq - technik s. r. o.
Poříční 3011
470 01 Česká Lípa 

tel.: 487 834 008
E-mail: info@aq-technik.cz

Web: https://www.aq-technik.cz