GOOL s.r.o.

 Vyrábíme plastové bazény, čistírny a čističky odpadních vod, septiky, jímky a jezírkové filtry. Prodáváme a instalujeme vířivé bazény, vířivky, tepelná čerpadla, filtry pro bazény a jezírka. Provádíme servis na domovní ČOV, bazény a zahradní jezírka.

BAZÉNY - PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BAZÉNY - VÍŘIVKY

Vyrábíme bazény venkovní i bazény do interiéru nejrůznějších tvarů a velikostí. Samozřejmostí je i montáž veškerého příslušenství ke všem bazénům. V naší nabídce naleznete: bazény kruhové, oválné bazény, hranaté bazény, bazény tvaru ledviny, vířivé hydromasážní bazény, vířivky a jiné tvary dle vašich představ...
Dále dodáváme bazény ze sklolaminátu moderního desingu. Většina bazénů je se schodištěm a masážní lavicí.

V nabídce příslušenství pro bazény najdete filtrace pro bazény, bezchlorové úpravy vody pro bazény, světla do bazénu, schůdky pro bazény, ohřevy vody pro bazény, vysavače pro bazény, protiproudy, zastřešení na bazén
a dále široký výběr bazénové chemie a dalších doplňků pro vířivky a hydromasážní bazény...

ČISTIČKY ODPADNÍCH VOD - ČOV

Pokud právě plánujete nebo stavíte rodinný dům, budete jistě řešit i otázku, jakou čističku odpadních vod zvolit. Máme řešení: biologické čistírny odpadních vod certifikované CE (čističky odpadních vod , čov), na které při splnění podmínek provozu poskytujeme nadstandartní záruku 36 měsíců. U čističky odpadních vod GL platí: "vysoká kvalita za nízkou cenu", jak při pořízení domovní čističky odpadních vod, tak při provozu čističky odpadních vod - čov.

SEPTIKY - JÍMKY - FILTRY - BIOFILTRY

Septiky jsou průtočné nádrže (prakticky jako čističky, čov), kde dochází ke zdržení odpadních vod a tím k jejich předčištění. Z tohoto důvodu jsou septiky rozděleny přepážkami tak, aby nedocházelo k míchaní čerstvé odpadní vody s odtékající. Legálně tuto vodu nelze nikam vypouštět ani zasakovat bez dalšího dočištění např. filtrem ZBS 2000. Jímky jsou pouze na akumulaci odpadních vod a musí se vyvážet.

 

Adresa:

GOOL s.r.o.
Červeněves 1
503 53 Smidary
IČO: 252 68 601
DIČ: CZ252 68 601

Tel: 495 496 147, 736 735 141
Fax: 495 496 147
E-mail: info@gool.cz

Web:https://www.gool.cz