BONNEL Technologie, spol. s.r.o.

Výroba zařízení pro čistírny odpadních vod, telefonních ústředen a hlásičů.

Od roku 1992 nabízíme spolehlivé služby v oblastech vývoje a výroby elektroniky, především v oborech telekomunikace, automatizace, zabezpečovací techniky a počítačového software. Naše výrobky jsou výsledkem vývoje jak vlastního, tak i na zakázku.

Naše internetová prezentace nabízí ucelený přehled našich produktů a služeb a rovněž i profil naší společnosti. Naleznete zde také odpovědi na Vaše nejčastější dotazy a přístup k nejpotřebnějším informacím.

Technika pro čističky odpadních vod

 

Novinka: Inovativní ventilový blok, který šetří 95% elektrické energie, volitelně s elektronickým řízením provozu čističky.

K této skupině našich produktů patří jednak náš nejnovější výrobek, k patentu přihlášený ventilový blok s krokovými motory. Nazvali jsme jej BonBloc.
BonBloc má výborný poměr cena/výkon díky integrovanému programovatelnému řízení. Zároveň odpadá nutnost externích elektromagnetických ventilů na 230V. BonBloc je tichý a ušetří až 95% elektrické energie.

Dále nabízíme různá provedení elektronických programovatelných řízení Sequetrol, která se již po několik let osvědčují v praxi v západní Evropě. Systémy Sequetrol jsou vyvinuté a optimalizované pro použití v malých a středních čistírnách odpadních vod.
Nechají se jednoduše programovat a umožňují mimo jiné měřit hladinu vody pomocí tlakového sensoru; externí plovák a kabel k němu tím pádem nejsou potřeba.

 

Adresa:

BONNEL Technologie, s.r.o.
Pražská 2304/25a
350 02  Cheb

Telefon: +420 354 435 927
Fax: +420 354 431 124
E-mail: info@bonnel.cz

Web: https://www.bonnel.cz