Aqua IMPEX, spol. s r.o.

Aqua IMPEX spol. s r.o. je inženýrsko - dodavatelská firma, která se zaměřuje zejména na návrh, výrobu a dodávky produktů v oblasti ochrany životního prostředí.
Našim zákazníkům nabízíme: - plastové jímky, septiky, VODO šachty, aktivační ČOV typu DC a BC, biorotorové ČOV typu EKOL, válcové nádrže, hranaté nádrže, odlučovače typeu ORES, lapáky tuku, bazény a jiné atypické výrobky z PP, PE.

Aqua IMPEX nabízí svým zákazníkům kvalitní výrobky a služby, pružné jednání a nízké ceny v krátkých dodacích lhůtách.

Firma Aqua IMPEX spol. s r.o. se zabývá dvěma hlavními činnostmi, které vyplývají již z názvu firmy:

  • První oblastí je návrh, výroba a prodej výrobků z plastů. Tyto výrobky slouží hlavně k ochraně životního prostředí (domovní čistírny odpadních vod, septiky, jímky na vyvážení, apod.), dále pro průmyslové účely (hranaté, válcové nádrže určené k osazení pod terén , nebo nad terén, atypické kanalizační a čerpací šachty, potrubí vzduchotechniky apod.) a také pro zábavu a odpočinek (bazény, včetně kompletní technologie a zastřešení).
  • Druhou oblastí je import a export různého zboží (plastové výrobky, svářečky plastů, podlahové rošty, zařízení pro ochranu životního prostředí, materiál apod.). Tato obchodní činnost je zaměřena hlavně na země EU.

 

Adresa:

Aqua IMPEX spol. s r.o.
Kikerleho 17
627 00 Brno
Česká republika

Tel.: +420-545-217904
Mobil: +420-775-244077
E-mail: info@aquaimpex.cz

Web: https://www.aquaimpex.cz